Kullanım Koşulları

MONO Uygulaması’nı (“MONO”) mobil cihazınıza indirerek bir MONO hesabı açmanız ve profil oluşturmanız ile birlikte; ICTECH Yazılım ve İletişim Teknolojileri A.Ş (“ICTECH”) olarak elde edeceğimiz tüm kişisel verilerinizin ne şekilde kullanılacağına ve işleneceğine dair sizi bilgilendirmek isteriz.

MONO hesabınızda bulunan tüm verileriniz güvenle saklanır. ICTECH,  bu konuda gerekli önlemleri alır ve verilerinizi yasal çerçeve dışındaki üçüncü kişilere açıklamaz.

Kullanım Koşulları’ na onay vermeniz halinde verileriniz;

  • MONO’ ya dahil olan ve size MONO üzerinden mobil bildirim göndermelerine izin verdiğiniz üçüncü kişi ve kuruluşların, MONO kapsamında kullanımınıza sunmuş olduğu tüm hizmet, indirim, kampanya faaliyetlerinin yerine getirilebilmesi ve size tanıtım, kampanya ve hizmetler gibi sair amaçlar ile mobil bildirim göndermesi,
  • Bu kapsamda MONO hesabınızda puan biriktirilmesi; biriken puanlarınızın tercih ettiğiniz yerlere aktarılması,
  • Konumunuza yakın fırsatlardan haberdar olabilmeniz için lokasyon verilerinizin kullanılması,
  • MONO kapsamında sunulan hizmetlerimizle ilgili olarak kullanıcıların bilgilendirilebilmesi,

amaçları ile kullanılır.

MONO üzerinden ICTECH ile paylaştığınız verileriniz, MONO üzerinden sunulan hizmetlerin yürütülmesi adına kullanılır ve/veya alınıp verilir.

MONO’ yu kullanmış olduğunuz cihazın markası ve modeli, işletim sistemi versiyonu, telekom operatör bilgisi, cihaz IP vb. analitik veriler, uygulama logları ve yalnızca ICTECH tarafından listesi belirlenen kısıtlı sayıda bazı uygulamaların yüklü olup olmadığı bilgisi (sadece Android cihazlar için) hizmet sağlayacılarına aktarılabilecektir.

MONO Kullanıcı Profili’nizde yer alan cep telefonu, ad soyad, doğum tarihi, cinsiyet meslek, eğitim durumu, çalışma durumu, adres bilgisi, aylık gelir bilgisi, e-posta adresi bilgisi ile anket yanıt bilgisi gibi verileriniz konuya ilişkin olarak vereceğiniz açık rızaya tabi olarak, yurt dışında Batı Avrupa’da kurulu bulunan Azure Cloud’da güvenli bir şekilde saklanmak üzere aktarılacaktır.

ICTECH, sizin MONO üzerinden takip ettiğiniz üçüncü kişi ve kuruluşlara,  tarafınıza MONO üzerinden mobil bildirim göndermeleri hususunda vermiş olduğunuz iznin gereğinin yerine getirilmesi ve yasal yükümlülükleri dışında, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi ifşa etmez. MONO üzerinden üçüncü kişi ve kuruluşlara, tarafınıza MONO üzerinden mobil bildirim gönderimi sağlanması hususunda vermiş olduğunuz izni her zaman geri alma hakkınız saklıdır.

Kurumlar İçin